Новая версия сайта расположена по адресу http://artemrada.gov.ua

Поиск
Пользовательского поиска


Меню:
· О городе
· История города
· Регуляторная
политика

· Бюджет города
· Паспорт города
· Управления и отделы
· План работы городского совета
· Совещательные органы
· городской Общественный совет
· Программа развития города
· Экономика города
· Предприятия
· Ком. собственность
· Землеустройство
· Квартирный учет
· Образование
· Культура
· Туризм
· Молодёжная политика
· Транспорт
· Мониторинг цен
· Тендеры
· Соледар
· Часов Яр
· Вакансии
· Государственный реестр избирателей
· Прием граждан
· Новости


Адміністративні послуги
· Платні послуги
· Безоплатні послуги


Наш баннер


Предпринимательство
·Государственная регистрация
· Разрешительная система
· Поддержка предпринимательства
· Артемовский городской фонд поддержки предпринимательства
· Оголошення та повідомлення


Нормативные документы
· Распоряжения ОГА
· Решения городского совета и его исполнительного комитета


Здравоохранение
·Остановим туберкулез


Бахмутский ярмарок
·Историческая справка


Архивные документы
·Голодомор
·Афганистан
·Великая Отечественная Война
·Список ліквідованих підприємств


Городской Совет:
· Депутаты
· Регламент


Библиотека
·Артемовск в интернет
·Артемовск литературный
·Літопис міста


Предлагаем посетить: 

До відома господарюючих суб‘єктів!

З 17 по 23 серпня 2010 року традиційно в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області відбудеться Національний Сорочинський ярмарок. Урочисте відкриття планується 18 серпня об 11.00.

Сорочинський ярмарок - це всесвітньо відомий та улюблений захід , в якому, як і завжди, візьмуть участь численні учасники та гості з усієї України, з близького та далекого зарубіжжя.

Запрошуються підприємства харчової та переробної промисловості , торговельні підприємства, сільгоспвиробники, майстри народних промислів, культурно-мистецькі колективи, усі бажаючі прийняти участь у ярмарку.

Докладну інформацію щодо умов участі у ярмарку можна отримати від генерального розпорядника Сорочинського ярмарку – ТОВ «Сорочинський ярмарок» за адресою :
36029, м. Полтава, вул.. Шведська,2
тел. : (0532) 508-211, 508-212, 612-693
yarmarok@kot. рoltava. ua
До уваги суб'єктів господарювання!

Донецька регіональна робоча група Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва при Міністерстві економіки України та Донецький національний університет проводять прийом документів спеціалістів, бажаючих прийняти участь в конкурсному відборі на отримання другої вищої економічної освіти за Державною програмою перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива».

До участі у конкурсному відборі допускаються особи віком до 40 років, які мають повну вищу освіту і досвід роботи не менше одного року на управлінських посадах вищого та середнього рівня підприємств та організацій будь-яких форм власності.

Навчання спеціалістів, що пройдуть конкурсний відбір, проводиться на базі Донецького національного університету за очно-заочною формою протягом 10 місяців. Навчання здійснюється за рахунок коштів державного бюджету України. Випускники отримують диплом спеціаліста про перепідготовку з присвоєнням кваліфікації менеджера. За результатами перепідготовки спеціалістам пропонується довготривале (один-три місяці) стажування на підприємствах країн з ринковою економікою за рахунок міжнародних організацій та країн-донорів.

Підприємцям, які бажають прийняти участь у конкурсному відборі, необхідно до 20 травня 2010 року звернутися до головного управління економіки облдержадміністрації за тел. (062) 307-62-55 або e-mail interprog@ukrpost.ua для отримання додаткової інформації та програми в електронному вигляді для заповнення анкет.До уваги суб'єктів господарювання!

Згідно з розпорядженням голови Донецької облдержадміністрації від 18.03.2010 №161 та протоколом засідання робочої групи з розробки проекту Регіональної стратегії розвитку малого та середнього бізнесу у Донецькій області на період до 2015 року від 14.02.2010 про внесення пропозицій до проекту Регіональної стратегії від представників малого та середнього бізнесу, громадських організацій підприємств, пропозиції та зауважений від представників малого та середнього бізнесу, громадських організацій просимо надавати до Асоціації громадських організацій «Соціально-економічні стратегії і партнерство» (електронна адреса: officе@sesp.org.ua ) та головного управління економіки Донецької облдержадміністрації (interprog@ukrpost.ua) в термін до 20.05.2010 року.

Телефон для довідок: 44-02-86.государственный регистратор информирует:
финансовые отчеты подаются государственному
регистратору не позднее 1 июня 2010 года

Напоминаем, что согласно ст.17 Закона Украины «О государственной регистрации юридических и физических лиц - предпринимателей» и ст.14 Закона Украины «О бухгалтерском учете и финансовой отчетности в Украине» предприятия (кроме бюджетных учреждений)» обязаны подавать (высылать рекомендованным письмом) государственному регистратору по местонахождению регистрационного дела не позднее 1 июня года, следующего за отчетным, финансовый отчет о хозяйственной деятельности в составе балансового отчета о годовых финансовых результатах.

Для сдачи отчетности необходимы следующие документы:
форма №1 «Баланс» и форма №2 «Отчет о годовых финансовых результатах», утвержденные приказом Министерства финансов Украины от 31 марта 1999 №87 «Об утверждении Положений (стандартов) бухгалтерского учета».


Прием ведется по адресу: г. Артемовск, ул. Артема,44 (кабинет 105)
Консультации по телефонам:44-02-86, 44-07-62До уваги суб’єктів господарювання!

Доводимо до Вашого відома наступне:

17.11.2009 Верховною Радою України прийнято Закон України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств ”, що набрав чинності 16.12.2009, нормами якого вноситься, зокрема, зміни до Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб ті фізичних осіб-підприємців” (далі закон про реєстрацію).

Цим Законом, зокрема, запроваджено додаткові вимоги до оформлення документів, які подаються державному реєстратору; внесено зміни до порядку заміни свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця у зв’язку з його втратою або пошкодженням; встановлено порядок внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться а Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Закон набрав чинність з 16.03.2010 р.

Завантажити витримку з закону „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств”
До відома господарюючих суб‘єктів !

З 31 березня по 2 квітня 2010 року за підтримки Державного управління справами в Українському домі відбудеться Всеукраїнський Великодній благодійний ярмарок.

Мета заходу – напередодні великого свята об’єднати українців та засвідчити одвічну радість з нагоди Воскресіння Христового, прагнення українського народу до краси, творчості, закорінене у давнину, традиції і обряди.

До участі у Великодньому ярмарку запрошуються підприємства харчової і переробної промисловості, споживчої кооперації, виробники сувенірної продукції та майстри народних промислів всіх областей України, які отримають можливість в кращих народних традиціях продемонструвати підготовку регіону до Великодніх свят (умови проведення ярмарку та форма заявки на участь у ярмарку додаються).

Під час Всеукраїнського Великоднього благодійного ярмарку пройде благодійний збір продуктів харчування та коштів від учасників та відвідувачів ярмарку для дітей-сиріт, мешканців шкіл-інтернатів України.

Особистого передсвяткового настрою учасникам ярмарку нададуть конкурси:
- “Кращий великодній кошик”,
-“Краще святкове оформлення стенду” (відповідно народним традиціям регіону з використанням елементів національного колориту).

З досвіду проведення подібних заходів в Українському домі у минулі роки відомо, що передсвяткові ярмарки відзначаються високою відвідуваністю та значним комерційним ефектом для підприємств-учасників.

Інформацію про готовність до участі у Всеукраїнському Великодньому благодійному ярмарку надати виконкому Артемівської міської ради за електронною адресою : artem-city@ukrpost.ua або за телефонами : 44-03-07, 44-02-30, 44-02-04.

Скачати заявку на участь у виставці
До уваги суб’єктів господарювання , здійснюючих діяльність в сфері ресторанного господарства !


Наказом Міністра економіки України від 10.11.2009 р. № 1239 « Про внесення зміни до Правил роботи закладів ( підприємств ) ресторанного господарства» внесені зміни до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулюнання відносин у сфері попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і іх шкідливого впливу на здоров’я населення ,затверджених наказом Міністерства економіки та з питань европейської інтеграції від 24.07.2002 № 219 ( z0680-02), зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 20.08.2002 за № 680 / 6968 ( із змінами ),виклавши пункт 3.10 в такій редакції : "3.10. У закладах (підприємствах) ресторанного господарства (незалежно від типу і класу) для осіб, які не курять, відводиться не менше ніж половина площі громадських місць цих закладів, розміщеної так, щоб тютюновий дим не поширювався на цю територію.

На території для осіб, які не курять, персоналу та споживачам забороняється куріння будь-яких тютюнових виробів, а також розміщення попільничок. У разі відведення суб'єктом господарської діяльності спеціальних місць для куріння ці місця мають бути обладнані витяжною вентиляцією або іншими засобами для видалення тютюнового диму, а також розміщена в куточку споживача наочна інформація про розташування таких місць та про шкоду, яку завдає здоров'ю людини куріння тютюнових виробів.".

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.Уважаемые предприниматели!

Управление по вопросам регуляторной политики и предпринимательства совместно с Артемовским городским фондом поддержки предпринимательства проводит работу по созданию городского информационного реестра свободных площадей и оборудования с целью их продажи или сдачи в аренду для ведения хозяйственной деятельности предпринимателей города Артемовска и Артемовского района.

Всем желающим разместить информацию о наличии свободных площадей и оборудования просьба обращаться в офис Артемовского городского фонда поддержки предпринимательства по адресу: г. Артемовск, ул. Советская, 73, 5-й этаж.

Размещение информации бесплатное.

Телефоны для справок: (0627) 44 62 88, 8 095 188 83 83

Форма для подачи информации
Приглашаем всех желающих!

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ!

На офіційному сайті Верховної Ради України (www. rada. gov. ua) розміщено наступні нормативно-правові акти, спрямовані на підтримку малого і середнього бізнесу, прийняті на розширеному засіданні Кабінету Міністрів України 21.05.2009:
 • постанова №502 „Про тимчасові обмеження щодо здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності на період до 31 грудня 2009 року”;
 • постанова №510 „Про затвердження Порядку реєстрації організацій, діяльність яких спрямована на задоволення потреб суб’єктів малого та середнього підприємництва”;
 • постанова №518 „Про утворення місцевих та регіональних галузевих рад підприємців”;
 • постанова №519 „Про затвердження Порядку навчання кандидатів на зайняття посади державного реєстратора та підвищення кваліфікації державних реєстраторів”;
 • постанова №525 „Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”;
 • постанова №526 „Про заходи щодо упорядкування видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності”;
 • постанова №551 „Про заходи щодо запровадження системи електронної державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”;
 • розпорядження №569 „Про затвердження плану заходів з підтримання експортної діяльності суб’єктів малого та середнього підприємництва”.

Управління з питань регуляторної політики та підприємництва Артемівської міської ради інформує:


З набранням чинності у січні 2006 року Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» в Україні було започатковано видачу документів дозвільного характеру за принципом організаційної єдності. Суть такого принципу полягає в об’єднанні в одному приміщенні (дозвільному центрі) усіх представників місцевих дозвільних органів, які за координації та організації адміністратора забезпечують видачу дозвільних документів.

Однак, практика застосування норм Закону викрила ряд недоліків та неурегульованостей щодо реалізації принципу організаційної єдності. Відсутність затвердженого переліку документів дозвільного характеру, що мають видаватись через дозвільні центри, призвела до відмови окремих дозвільних органів від участі у роботі зазначених дозвільних центрів, чим порушувались вимоги Закону.

21 травня 2009 року Кабінет Міністрів України прийняв Постанову № 526 «Про заходи щодо упорядкування видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності» з метою удосконалення системи видачі документів дозвільного характеру та забезпечення реалізації Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».
  Зазначеним актом затверджується:
 • перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, що видаються виключно через дозвільні центри (кількість – 66 видів):
  • центральними дозвільними органами - 2 вида;
  • територіальними (обласними) дозвільними органами - 36 видів;
  • місцевими дозвільними органами - 26 видів;
  • райдержадміністраціями – 2 вида.
 • основні вимоги до порядку взаємодії адміністратора з місцевими дозвільними органами, суб’єктами господарювання та територіальними органами спеціально уповноваженого органу з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності щодо видачі документів дозвільного характеру.


Виконання всіх заходів, передбачених постановою, стане важливим кроком у реформуванні існуючих дозвільних процедур, сприятиме вдосконаленню системи відносин між державою та бізнесом (дозвільними органами та суб’єктами господарювання) в частині видачі документів дозвільного характеру та забезпечені виконання вимог Закону, зокрема, щодо ефективної діяльності дозвільних центрів.
До уваги суб'єктів господарювання!

Доводимо до Вашого відома, що 17 квітня 2009 року Міністерство економіки України, Асоціацією роботодавців торгівлі та комерційної сфери економіки України та Всеукраїнською профспілкою працівників і підприємств торгівлі, громадського харчування та послуг укладено Галузеву угоду.

З галузевою угодою Ви маєте можливість ознайомитись на нашому сайті та в журналі «Роботодавець» (номер 4).

Журнал «Роботодавець» (передплатний індекс - 09707) вже не один рік системно опікується проблематикою соціального діалогу на національному, регіональному та галузевому рівнях, формуванням соціально відповідального роботодавця - реального партнера влади у наповненні бюджетів усіх рівнів та забезпечення соціальних гарантій громадян України. Почата передплата на журнал на 2-ге півріччя.
Скачати галузеву угоду
ВНИМАНИЮ РУКОВОДИТЕЛЕЙ АКЦИОНЕРНЫХ ОБЩЕСТВ!
городов: Артемовска, Часов Яра, Соледара
государственный регистратор информирует:


29.04.2009 года вошел в действие Закон Украины «Про акционерные общества» (далее Закон) .

Согласно ст. 5 Закона общества делятся на публичные и частные акционерные общества.

Замена типа общества с частного на публичное, или на оборот не является реорганизацией общества.

Согласно ст. 3 Закона полное наименование акционерного общества на украинском языке должно иметь название его типа (публичное или частное) и организационно- правовую форму - акционерное общество.

Начиная с 29.04.2011 года всем акционерным обществам необходимо выполнить все требования Закон Украины «Про акционерные общества».

Закон дает возможность действующим акционерным обществам до приведения в соответствие своих учредительных документов согласно в установленные Законом сроки (в течении 2-х лет), руководствоваться нормами Закона Украины «Про хозяйственные общества» в части, что касается акционерных обществ.

Прием документов ведется государственным регистратором по адресу:
г. Артемовск,
ул. Артема,44 (кабинет 105)
консультации по телефонам:44-02-86, 44-07-62
До уваги суб’єктів господарювання!


Спільним Наказом Мінекономіки, МВС, Державної податкової адміністрації і Держкомітету з питань технічного регулювання та споживчої політики від 26.01.2009 р. №38\19\16\39 у Правилах торгівлі на ринках пункт 47, щодо переліку заборонених для реалізації товарів та виробів на ринках, доповнений новим абзацом про заборонені знаряддя добування тварин.
  До таких відносяться:
 • технічні засоби, що заборонені для використання при полюванні на об'єкти тваринного світу, які не передбачають швидку смерть, що виключає страждання;
 • технічні засоби і обладнання, отрути, вибухові речовини, застосування яких призводить до масової загибелі об'єктів тваринного світу;
 • знаряддя лову водних живих ресурсів із застосуванням вибухових і отруйних речовин, електроструму, колючих знарядь лову, промислових
  та інших знарядь лову, виготовлених із сіткоснастевих чи інших
  матеріалів усіх видів та найменувань.

До уваги суб’єктів господарювання!


Управління з питань регуляторної політики та підприємництва Артемівської міської ради просить ознайомитись з проектом «Порядку розрахунку цін на послуги та оренду торгових приміщень (площ) та їх обслуговування у торговельних об’єктах, на ринках з продажу продовольчих та непродовольчих товарів», який розміщено на сайті Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва http://www.dkrp.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=121157&cat_id=57215 та надати свої зауваження та пропозиції за електронною адресою: edcentre@inca.donetsk.ua
До відома господарюючих суб’єктів, які здійснюють роздрібну торгівлю!

Оленівський комбінат хлібопродуктів ДП ДАК « Хліб України» з метою зниження цін в Донецькій області, пропонує борошно та крупу манну.
  Ціна продукції з ПДВ:
 • борошно вищого гатунку – 2,20 грн. /кг ( розфасоване в мішках по 50 кг);
 • борошно вищого гатунку -2,27 грн./ кг ( розфасоване в мішках по 25 кг);
 • крупа манна - 2,80 грн. за 1 кг.

Мінімальна партія відпуску борошна пшеничного від 1 тонни.
Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами:
8( 244) 5-95-93 та 8(062) 345-88-60.
До уваги представників бізнесу, громадських організацій, населення!


У вас є можливість ознайомитись з Національною доповіддю «Про стан та перспективи розвитку підприємництва в Україні», підготовленою в рамках виконання Указу Президента України від 9 серпня 2008 року №698/2008 «Про невідкладні заходи щодо вдосконалення державного регулювання господарської діяльності» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2008 року № 1289-р «Про утворення робочої групи з підготовки Національної доповіді про стан розвитку підприємництва в Україні».

У Національній доповіді визначаються та досліджуються актуальні проблеми розвитку підприємництва в Україні, окреслюються тактичні та стратегічні пріоритети подальшого розвитку вітчизняного підприємництва.

У підготовці доповіді взяли участь провідні українські вчені, експерти, державні службовці, фахівці неурядових аналітичних центрів та міжнародних організацій, представники громадських об’єднань.

Організаційне та методичне забезпечення підготовки Національної доповіді здійснювалося Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва, наукове супроводження - науковими установами Національної академії наук України, вищими навчальними закладами України.

Скачати Національну доповідь «Про стан та перспективи розвитку підприємництва в Україні»
До відома господарюючих суб’єктів, здійснюючих діяльність в сфері виробництва продуктів харчування та реалізації продовольчих товарів

Указом Президента України від 06.03.2009 р. № 125 «Про зупинення дії деяких положень Кабінету Міністрів України» внесені зміни до Порядку декларування зміни оптово - відпускних цін на продовольчи товари, затверджені постановою КМУ від 6 серпня 2008 р. № 709».


ВНИМАНИЮ ЮРИДИЧЕСКИХ ЛИЦ!
государственный регистратор информирует:
все юридические лица должны подтвердить ведомости,
которые находятся в Едином государственном реестре
юридических и физических лиц - предпринимателей

В соответствии со статьей 19 пункт 7 Закона Украины «О государственной регистрации юридических и физических лиц - предпринимателей», юридические лица не позднее тринадцати месяцев после подачи последней регистрационной карточки (которая содержит информацию о юридическом лице), обязаны подать (выслать рекомендованным письмом) государственному регистратору регистрационную карточку установленного образца о подтверждении ведомостей о юридическом лице.

Наличие в Едином государственном реестре записи об отсутствии юридического лица за указанным местонахождением, является основанием для постановления судебного решение и внесения в Единый государственный реестр записи о приостановке деятельности юридического лица, которое не связано с банкротством.

Прием ведется по адресу:г. Артемовск, ул. Артема,44 (кабинет 105)
консультации по телефонам: 44-02-86, 44-07-62

[ Назад ]

 
А так же:
· Важные новости
· Главная
· База документов
· Темы новостей
· Голосования
· Галерея


Налоговая информирует
·Налоговый кодекс
·Статьи
·Горячая линия
·Налоговый календарь
·Графік прийому
·Адміністративні послуги


Вход...
Пожалуйста зарегистрируйтесь. После этого вам откроются новые возможности портала или зайдите здесь
Ник
Пароль


Последние новости:
· Новий сайт Артемівської міської ради
· Практичний підхід до створення бренду міста
· Заседание исполнительного комитета Артемовского го...
· Зарегистрирована общественная организация
· Знаменательные даты


Онлайн
Сейчас онлайн: 1
Пользователи: 0
Анонимных: 1


Статистика


Вы можете:
Сделать домашней
В избранное Написать нам


Сайт городского головы l Исполнительный аппарат l Решения городского совета l Депутаты IV созыва

Администрация сайта за орфографические ошибки при размещении предоставленной информации ответственности не несёт.

Designed by Artemivsk-Rada

Затраченное время на генерацию страницы: 0.0255 сек.