Новая версия сайта расположена по адресу http://artemrada.gov.ua

Поиск
Пользовательского поиска


Меню:
· О городе
· История города
· Регуляторная
политика

· Бюджет города
· Паспорт города
· Управления и отделы
· План работы городского совета
· Совещательные органы
· городской Общественный совет
· Программа развития города
· Экономика города
· Предприятия
· Ком. собственность
· Землеустройство
· Квартирный учет
· Образование
· Культура
· Туризм
· Молодёжная политика
· Транспорт
· Мониторинг цен
· Тендеры
· Соледар
· Часов Яр
· Вакансии
· Государственный реестр избирателей
· Прием граждан
· Новости


Адміністративні послуги
· Платні послуги
· Безоплатні послуги


Наш баннер


Предпринимательство
·Государственная регистрация
· Разрешительная система
· Поддержка предпринимательства
· Артемовский городской фонд поддержки предпринимательства
· Оголошення та повідомлення


Нормативные документы
· Распоряжения ОГА
· Решения городского совета и его исполнительного комитета


Здравоохранение
·Остановим туберкулез


Бахмутский ярмарок
·Историческая справка


Архивные документы
·Голодомор
·Афганистан
·Великая Отечественная Война
·Список ліквідованих підприємств


Городской Совет:
· Депутаты
· Регламент


Библиотека
·Артемовск в интернет
·Артемовск литературный
·Літопис міста


Предлагаем посетить: 

ІНФОРМАЦІЯ
Єдиного дозвільного центру


20 квітня 2005 року на засіданні виконкому Артемівської міської ради було прийнято рішення “Про спрощення дозвільних процедур у сфері господарської діяльності у місті Артемівську”, затверджений меморандум про співпрацю по створенню та організації діяльності Єдиного дозвільного центру, який підписали 17 представників дозвільних органів, управлінь та служб виконкому. Затверджено Положення і Тимчасовий порядок впровадження спрощених процедур надання документів дозвільного характеру у форматі ЄДЦ.

У рамках реалізації „Програми розвитку малого підприємництва у м. Артемівську на 2005-2006 роки”(рішення Артемівської міської ради № 4/15-474 від 03.03.2005) та за підтримки Проекту БІЗПРО 11 травня 2005 року в місті Артемівську Донецької області відбулася презентація Єдиного дозвільного центру – 1-го на Донбасі і 10-го на Україні.

05.01.2006 року вступив у дію Закону України „Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності” (№2806 від 06.09.2005 року), який надав законні підстави для діяльності Дозвільного центру.

  На виконання вимог і норм Закону була приведена у відповідність документація Центра, а саме в 2006 році рішеннями Артемівської міської ради затверджені:
 • Положення про адміністратора й порядок його взаємодії з місцевими дозвільними органами, суб'єктами господарювання й Представництвом державного комітету України з питань регуляторної політики й підприємництва в Донецькій області;
 • Порядок взаємодії представників місцевих дозвільних органів, що здійснюють прийом суб'єктів господарювання в Єдиному дозвільному центрі міста Артемовська;
 • Тимчасовий порядок формування, ведення й користування реєстром документів дозвільного характеру в Єдиному дозвільному центрі міста Артемовська. Установлено плату за користування реєстром документів дозвільного характеру на 2006 рік;
 • Призначено адміністраторів міської ради.


Відповідно до рекомендацій, наданих Представництвом Держкомпідпри-ємництва України в Донецькій області, рішенням Артемівської міської ради від 25.03.2009 №5/42-850 року були внесені зміни до Порядку взаємодії представників місцевих дозвільних органів, які здійснюють прийом суб’єктів господарювання в Єдиному дозвільному центрі міста Артемівська.

Участь у роботі Центру приймають представники 23 місцевих дозвільних та погоджувальних органів. Для зручності суб’єктів підприємницької діяльності розроблений гнучкий графік прийому фахівців місцевих дозвільних органів.

З метою інформування суб’єктів господарської діяльності та для зручності роботи адміністраторів спільно з представниками дозвільних органів розроблені «дозвільні карти». «Дозвільна карта» зосереджує в собі всю інформацію щодо порядку видачі певного виду дозволу, а саме:
 • на підставі яких законодавчих та нормативно – правових актів надається зазначений документ дозвільного характеру;
 • повний перелік документів, що додаються до заяви на отримання дозволу;
 • строки прийняття рішення про видачу або відмову в видачі дозволу;
 • строк дії дозволу;
 • платність або безоплатність видачі дозволу;
 • відповідальна особа місцевого дозвільного органу за оформлення та видачу документів.


В дозвільному центрі видаються документи дозвільного характеру, необхідність отримання яких прямо передбачена законами, та відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.05.2009 року №526 «Про заходи щодо упорядкування видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності».

Однією з форм видачі дозвільних документів за принципом організаційної єдності, що забезпечує узгодженість дій дозвільних органів при розгляді заяв та попередньому погодженні отримання документа дозвільного характеру на провадження господарської діяльності, є спільні засідання представників місцевих дозвільних органів та адміністратора. Так щочетверга з 14.00 до 16.00 Центр працює в режимі Єдиної комісії. Усього за період роботи Центру проведено - 178 засідань.

Робота в форматі «Єдиної комісії» дає можливість оперативно приймати рішення зі спірних питань, а у разі потреби проводити спільні обстеження об’єктів з виїздом на місце їх розташування.

Керівники дозвільних органів, розташованих на території міста Артемівська, повідомлені про необхідність безумовного виконання вимог Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», про вжиття заходів щодо припинення видачі документів дозвільного характеру поза межами Єдиного дозвільного центру міста Артемівська та видачі документів, які не передбачені діючим законодавством.

27.01.2009 року Єдиний дозвільний центр м. Артемівська підключений до робочої версії програмного забезпечення Реєстру документів дозвільного характеру. Станом на 01.07.2009 року в режимі «реального часу» зареєстровано 209 звернень суб’єктів підприємницької діяльності, видано - 197 дозволів.

За час роботи Центра, з метою обміну досвідом побували делегації із Шахтарська, Червоноармійська, Новогродівки, Димитрова, Краматорська, Слов'янська, Маріуполя, Єнакієве, Костянтинівки, Горлівки, Донецька, Дзержинська, Первомайська, Дружківки, Дебальцеве, Селідово, Нікополя.

В рамках обміну досвідом було проведено спільне засідання Єдиної комісії, в якому прийняли участь адміністратори та представники дозвільних органів міст Артемівська та Краматорська (СЕС та Управління земельного регулювання м. Краматорськ).

Оцінкою роботи Єдиного дозвільного центра та адміністраторів - є відгуки та подяки безпосередньо суб’єктів господарювання за оперативне, професійне та якісне надання послуг.


8 жовтня 2009 року в приміщенні Єдиного дозвільного центру відбулася робоча нарада представників місцевих дозвільних органів з метою забезпечення реалізації Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» та виконання Постанови КМУ від 21.05.2009 року № 526 «Про заходи щодо упорядкування видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності», з внесеними до неї змінами Постановою КМУ від 09.09.2009р. № 965.
  На нараді розглянуті такі питання:
 • розгляд основних напрямів роботи щодо удосконалення системи видачі документів дозвільного характеру, визначених Постановою КМУ від 21.05.2009р. №526 «Про заходи щодо упорядкування видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності»;
 • інформаційне наповнення та оформлення Регламентів (інформаційних карток), форма яких затверджена Наказом Державного Комітету з питань регуляторної політики та підприємництва від 03.07.2009 року № 116 «Про затвердження Примірної форми Регламенту (інформаційної картки)»;
 • ознайомлення представників місцевих дозвільних органів зі змінами в законодавстві.22 жовтня 2009 року в приміщенні Єдиного дозвільного центру за ініціативи Управління з питань регуляторної політики та підприємництва Артемівської міської ради був проведений круглий стіл на тему: «Порядок видачі органами МНС документів дозвільного характеру суб’єктам господарювання на території Артемівської міської ради».

Круглий стіл проведено за участю 15 представників місцевих дозвільних органів та засобів масової інформації.Присутні були ознайомлені з переліком видів дозволів, що надаються органами пожежного надзору, порядком видачі дозволу на початок роботи підприємств та оренду приміщень, декларативним принципом започаткування господарської діяльності - як альтернативи отримання дозволу. Інспектором відділу з питань НПД Артемівського міського управління МНС України в Донецькій області Горіним В.Б. більш детально було надано інформацію щодо порядку подання декларації адміністратору про відповідність матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства.

ІНФОРМАЦІЯ за результатами роботи Єдиного дозвільного центру міста Артемівська
Данні за 1-півріччя 2010 рокускачати архив
Данні за 1-й квартал 2010 рокускачати архив
Данні за 2009 рiкскачати архив
Данні за 9-місяців 2009 рокускачати архив
Данні за 1-півріччя 2009 рокускачати архив[ Назад ]

 
А так же:
· Важные новости
· Главная
· База документов
· Темы новостей
· Голосования
· Галерея


Налоговая информирует
·Налоговый кодекс
·Статьи
·Горячая линия
·Налоговый календарь
·Графік прийому
·Адміністративні послуги


Вход...
Пожалуйста зарегистрируйтесь. После этого вам откроются новые возможности портала или зайдите здесь
Ник
Пароль


Последние новости:
· Новий сайт Артемівської міської ради
· Практичний підхід до створення бренду міста
· Заседание исполнительного комитета Артемовского го...
· Зарегистрирована общественная организация
· Знаменательные даты


Онлайн
Сейчас онлайн: 1
Пользователи: 0
Анонимных: 1


Статистика


Вы можете:
Сделать домашней
В избранное Написать нам


Сайт городского головы l Исполнительный аппарат l Решения городского совета l Депутаты IV созыва

Администрация сайта за орфографические ошибки при размещении предоставленной информации ответственности не несёт.

Designed by Artemivsk-Rada

Затраченное время на генерацию страницы: 0.0259 сек.