Новая версия сайта расположена по адресу http://artemrada.gov.ua

Поиск
Пользовательского поиска


Меню:
· О городе
· История города
· Регуляторная
политика

· Бюджет города
· Паспорт города
· Управления и отделы
· План работы городского совета
· Совещательные органы
· городской Общественный совет
· Программа развития города
· Экономика города
· Предприятия
· Ком. собственность
· Землеустройство
· Квартирный учет
· Образование
· Культура
· Туризм
· Молодёжная политика
· Транспорт
· Мониторинг цен
· Тендеры
· Соледар
· Часов Яр
· Вакансии
· Государственный реестр избирателей
· Прием граждан
· Новости


Адміністративні послуги
· Платні послуги
· Безоплатні послуги


Наш баннер


Предпринимательство
·Государственная регистрация
· Разрешительная система
· Поддержка предпринимательства
· Артемовский городской фонд поддержки предпринимательства
· Оголошення та повідомлення


Нормативные документы
· Распоряжения ОГА
· Решения городского совета и его исполнительного комитета


Здравоохранение
·Остановим туберкулез


Бахмутский ярмарок
·Историческая справка


Архивные документы
·Голодомор
·Афганистан
·Великая Отечественная Война
·Список ліквідованих підприємств


Городской Совет:
· Депутаты
· Регламент


Библиотека
·Артемовск в интернет
·Артемовск литературный
·Літопис міста


Предлагаем посетить: 
Економічний розвиток Артемівської міської ради за підсумками 2009р.

2009 рік для Артемівської міської ради, промислових підприємств і всієї міської громади був досить напруженим і непростим. Проте, всупереч кризовим тенденціям в українській економіці, у містах Артемовську, Соледарі й Часів - Ярі досягнуто чимало добрих змін. Цьому сприяла успішна реалізація низки намічених міською радою антикризових заходів. У їх числі - збереження трудових колективів, введення твердого режиму економії енергоресурсів, освоєння нових ринків збуту продукції, залучення іноземних інвестицій в економіку міста, підтримка малого й середнього бізнесу, соціальний захист мешканців міста.

Необхідно відзначити, що на сьогодні ситуація у всіх галузях промисловості залишається складною, однак по мірі стабілізації світової економіки спостерігаються позитивні тенденції і в економіці нашого міста. Деякі підприємства нарощують обсяги виробництва, будують сміливі плани на майбутнє.

Обсяг реалізованої промислової продукції у відпускних цінах виробників за 2009 рік склав 3,8 млрд. грн.

В 2009 році на виконання запланованих інноваційних заходів виділено 89,2 млн.грн. коштів підприємств.

У результаті впровадження енергозберігаючих технологій у 2009р. було зекономлено 3888,6 тис.грн.

Незважаючи на те, що на роботу підприємств впливають негативні зовнішні фактори, на промислових підприємствах в 2009 році проводилися заходи щодо відновлення основних фондів і пошуку нових ринків збуту.

За підсумками 2009 року за рахунок всіх джерел фінансування підприємствами й організаціями було освоєно 438 млн. грн. капітальних інвестицій, при цьому основним джерелом фінансування були власні кошти суб'єктів господарської діяльності.

На підприємстві ВАТ «Завод по обробці кольорових металів» проводиться детальний аналіз товарних фінансових ринків. Розроблено механізм хеджирування, що дозволило мінімізувати ризик впливу несприятливих змін ціни на експортовані й закупівельні активи й стабілізувати розміри виручки, витрат і показники рентабельності виробництва. За 2009 рік уведений 1й етап хеджирування. На підприємстві відкрита нова лінія по виробництву мідних труб санітарно-технічного призначення. Розроблено бізнес - план технічного переозброєння прокатного цеху, що дало можливість збільшити обсяги прокату.

ЗАТ «Машзавод «Вістек» постійно збільшує номенклатуру продукції. За 2009 рік були освоєні нові види продукції: скоба елеваторна, ланка спеціальне. Освоєно виробництво ланцюгів скребкових і комплектуючих монорейкових доріг. Також була освоєна нова технологія виробництва проволоки звичайної якості з окалиноломачем, пакування цвяхів будівельних у блистерну упаковку.

Застосовані нові технології на ДП «Артемсіль» дозволили добути й відвантажити практично 3 млн. тонн солі в 2009 році, у складі 59 видів продукції, яка через дилерську мережу була реалізована як на внутрішньому ринку, так і в такі країни як Росія, Білорусія, Молдова, країни Балтії, а також Угорщина, Чехія, Словаччина, Болгарія й ряд інших країн.

ТОВ «Кнауф Гіпс Донбас» почало виробляти деякі компоненти, які використаються в технологічному процесі при виготовленні гіпсокартонних плит, сухої гіпсової суміші. Це дало можливість бути незалежним від зовнішніх постачальників. На сьогодні підприємство працює над розширенням ринку збуту пазогребневых плит - як в Україні, так і в країнах зарубіжжя, розробляється стратегія просування даної продукції, що дозволить збільшити обсяг виробництва.

ТОВ «Тавр Плюс» зайняте виробництвом ковбасних виробів, копченостей, м'ясних делікатесів і напівфабрикатів. В 2009 році підприємство підсилило активність щодо розширення ринків збуту, напрацювало постійних клієнтів не тільки в Донецькій області але й у Луганській, Харківській, Запоріжській і Київській областях. Підприємство систематично поліпшує якість продукції й розширює асортименти.

ЗАТ «Артемівський завод шампанських вин «Артемівськ Вайнері» - унікальне підприємство виноробної промисловості Уктаины. В 2009 році у виноматеріальному цеху підприємства закінчена модернізація системи обробки вина холодом, основним призначенням якої є гарантія стабільної якості купажів, підготовлених до тиражу й, у кінцевому результаті, стабільність якості готової продукції. У грудні 2009 р. на ринку було представлене ексклюзивне ігристе вино Krimart мускатне брют – не має аналогів ні в Україні, ні за її межами.

ТОВ «Артемівське виробничо-комерційне об'єднання здорового харчування «Эко продукт» створено на основі сучасних технологій і призначене для виробництва фруктових і овочевих соків, молочних продуктів, дитячого харчування, виробництва освіжаючих напоїв за асептичною технологією, що гарантує максимальне збереження корисних речовин.

Традиційні натуральні соки й нектари - під торговельною маркою «Галичина», натуральні холодні чаї - під торговельною маркою «Top Tea». Технологами заводу постійно проводиться робота з розробки нових смаків.

Артемівський відособлений підрозділ взуттєва фабрика «Аспект» ТОВ «Донпроммаш» збирає модельне взуття. УВП УТОГ випускає спецодяг.

Нові види продукції почали випускати підприємство «Фітофарм», а ефективна маркетингова політика сприяла поліпшенню фінансово-економічного стану підприємства.

Однак, складною залишається ситуація на підприємствах: ТОВ ПФ «Гідрозалізобетон», ДП «Артемівський завод стінових матеріалів», ТОВ «Деревообробний комбінат», ЗАТ «Білокаменські вогнетриви», ТОВ «Форте Україна», ЗАТ «Гарант», КП УПО УТОС «Зоря» .

Негативні економічні тенденції особливо відобразилися на показниках будівельної галузі. З 15 будівельних підприємств здійснюючих свою діяльність на території Артемівської міської ради, працювало 12. Всі вони знизили обсяги виконаних робіт. За цей період виконано будівельно-монтажних робіт на 63,6 млн. грн., що на 58,9% менше ніж за 2008 рік.

За 2009 рік роздрібний товарообіг склав 260 млн.грн., що становить 78,3% від планових показників, обсяг реалізованих послуг знизився на 18,6% у порівнянні з 2008 роком і склав 86,4 млн.грн. Торгівельна мережа міста поширилася на 26 магазинів загальною площею 2278 кв. м.

Робота галузі ЖКХ була спрямована на забезпечення безперебійного і якісного обслуговування в осінньо-зимовий період.

В 2009 році підприємствами ЖКГ і електроавтотранспорту було надано послуг на суму 138,8 млн.грн..  За період 2009 року було виконано:
 • виконані капітальні ремонти шиферних і м'яких крівель на загальну суму 880,7 тис.грн. (кошти місцевого бюджету);
 • виконана реконструкція котельні №33 по вул. Ювілейної на суму 2203,4 тис.грн.;
 • реконструкція теплових мереж на суму 2376,3 тис.грн.;
 • заміна труб центрального опалення на суму 622,2 тис.грн.;
 • ремонт асфальтного покриття внутрібудинкових територій на суму 558,9 тис.грн.;
 • виконані роботи з дорожньо-мостового господарства на суму 4165,2 тис. грн., у тому числі: капітальний ремонт доріг - 2200 тис.грн., поточний ремонт автодоріг - 328,7 тис.грн., утримування доріг - 382,7 тис. грн. За кошти міського бюджету виконаний капітальний ремонт асфальтного покриття на площі Чубаря на суму 117,6 тис. грн. і інші заходи.


Відсоток проплати за надані житлово-комунальні послуги у 2009 р. залишився низьким і становить 85,3%

За 2009 р. у всіх галузях економіки міста отримано прибутки 222,5 млн. грн. Фінансовий результат від господарської діяльності склав 164,6 млн. грн. прибутку.

По напрямку Артемівського міського центра зайнятості за 2009 рік було працевлаштовано 1641 чоловік, пройшли профнавчання 236 чоловік, взяли участь в оплачуваних суспільних роботах 979 чіл. За рахунок всіх джерел фінансування в 2009 році створено 1644 нових робочих місць. Середньомісячна заробітна плата по місту з початку року збільшилася і склала 2024 грн., у промисловому комплексі середня заробітна плата склала 2473 грн.

Ситуація із заборгованістю по виплаті заробітної плати залишається складної, за станом на 01.01.2010 року розмір заборгованості становить 4494,4 тис.грн.

В усі рівні бюджету міста у 2009 р. було мобілізовано 358,9 млн.грн. У зведений бюджет міста без обліку трансфертів мобілізовано 139,8 млн.грн, трансферти з гос.бюджету склали 111,1 млн.грн.

Середній розмір пенсії за 2009 рік склав 1015,5 грн.

За 2009 рік у рамках Соціального проекту притягнуто 26,7 млн.грн. спонсорських коштів суб'єктів підприємницької діяльності на розвиток тих галузей, які вимагають додаткового фінансування.


  В 2009 році коштів були спрямовані на:
 • ремонт Дитячої лікарні;
 • ремонт міських доріг;
 • виконання ремонту Центра соціальних служб для родини, дітей, молоді;
 • ремонт Територіального центра;
 • благоустрій міської території;
 • проведення святкових заходів і ін.

У результаті спільних дій виконавчих органів і суб'єктів господарювання можна відзначити поліпшення економічної й соціальної ситуації на території Артемівської міської ради на кінець 2009 року.


ОСНОВНІ ПРОМИСЛОВІ ПІДПРИЄМСТВА МІСТА
ЗА ВИДАМИ ПРОМИСЛОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДОБУВНА ПРОМИСЛОВІСТЬ
ВО "Артемсіль"
ХАРЧОВА ПРОМІСЛОВІСТЬ
ЗАТ "Завод шампанських вин "Артемівськ Вайнері"
ТОВ "Лікеро-горілчаний завод - Плюс"
ТОВ "Концерн "Молокопродукт"
ЗАТ "Артемівський хлібокомбінат"
ТОВ "Артемівське ВКО ЗХ "Єко-продукт"
ТОВ "Тавр - Плюс"
ВИРОБНИЦТВО ГОТОВОГО ОДЯГУ
КП УВП УТОГ
ВИРОБНИЦТВО ШКІРЯНОГО ВЗУТТЯ
Артемівський відокремлений підрозділ ТОВ "Донпроммаш" обувна фабрика "Аспект"
ВИДАВНА СПРАВА
Артемівська міська друкарня
ХІМІЧНА ПРОМІСЛОВІСТЬ
ВАТ "Фітофарм"
ВИРОБНИЦТВО НЕМЕТАЛЕВИХ МІНЕРАЛЬНИХ ВИРОБІВ
ВАТ "Часівоярський вогнетривкий комбінат"
ТОВ "Білока'м`янські вогнетриви"
ТОВ "КНАУФ ГИПС Донбасс"
ТОВ «Виробнича фірма "Гідрозалізобетон"
ЗАТ "Керамік"
ЗАТ "Лафарж Гіпс"
ДП "Артемівський завод стінових матеріалів ВАТ "Донбастрансбут"
МЕТАЛУРГІЯ
ВАТ "Артемівський завод по обробці кольорових металів"
ВИРОБНИЦТВО МАШИН ТА УСТАТКУВАННЯ
ТОВ "Теплообменник"
ЗАТ "Гарант"
ВАТ "Артемівський машинобудівний завод "Победа труда"
ЗАТ "Машинобудівний завод "Вістек"
ВАТ "Доріндустрія"
ВИРОБНИЦТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ МАШИН І АПАРАТУРИ
ЗАТ "Артемівський електротехнічний завод"
КП УВО УТОС "Заря"
ТОВ "НВП "ES Полімер"
ВИРОБНИЦТВО АВТОМОБІЛІВ
ВАТ "Часівоярський ремонтний завод"
ВИРОБНИЦТВО МЕБЛІВ
ТОВ "Форте Україна"
ІНШІ ВИРОБИ
ПП "Артзолото"
ТОВ "Лайнвуд"
ТОВ "Артпромсоюз"
ВИРОБНИЦТВО ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ, ГАЗУ, ТА ВОДИ
"Артемівськ-енергія"
Ч-Я тепломережа
Артемівське управління по газифікації та газопостачанню
ЗБІР, ОЧИЩЕННЯ ТА РОЗПОДІЛЕННЯ ВОДИ
Часовоярське РВУ КП "Компанія "Вода Донбасу"
КП «Бахмут-Вода»[ Назад ]

 
А так же:
· Важные новости
· Главная
· База документов
· Темы новостей
· Голосования
· Галерея


Налоговая информирует
·Налоговый кодекс
·Статьи
·Горячая линия
·Налоговый календарь
·Графік прийому
·Адміністративні послуги


Вход...
Пожалуйста зарегистрируйтесь. После этого вам откроются новые возможности портала или зайдите здесь
Ник
Пароль


Последние новости:
· Новий сайт Артемівської міської ради
· Практичний підхід до створення бренду міста
· Заседание исполнительного комитета Артемовского го...
· Зарегистрирована общественная организация
· Знаменательные даты


Онлайн
Сейчас онлайн: 1
Пользователи: 0
Анонимных: 1


Статистика


Вы можете:
Сделать домашней
В избранное Написать нам


Сайт городского головы l Исполнительный аппарат l Решения городского совета l Депутаты IV созыва

Администрация сайта за орфографические ошибки при размещении предоставленной информации ответственности не несёт.

Designed by Artemivsk-Rada

Затраченное время на генерацию страницы: 0.0181 сек.