Новая версия сайта расположена по адресу http://artemrada.gov.ua

Поиск
Пользовательского поиска


Меню:
· О городе
· История города
· Регуляторная
политика

· Бюджет города
· Паспорт города
· Управления и отделы
· План работы городского совета
· Совещательные органы
· городской Общественный совет
· Программа развития города
· Экономика города
· Предприятия
· Ком. собственность
· Землеустройство
· Квартирный учет
· Образование
· Культура
· Туризм
· Молодёжная политика
· Транспорт
· Мониторинг цен
· Тендеры
· Соледар
· Часов Яр
· Вакансии
· Государственный реестр избирателей
· Прием граждан
· Новости


Адміністративні послуги
· Платні послуги
· Безоплатні послуги


Наш баннер


Предпринимательство
·Государственная регистрация
· Разрешительная система
· Поддержка предпринимательства
· Артемовский городской фонд поддержки предпринимательства
· Оголошення та повідомлення


Нормативные документы
· Распоряжения ОГА
· Решения городского совета и его исполнительного комитета


Здравоохранение
·Остановим туберкулез


Бахмутский ярмарок
·Историческая справка


Архивные документы
·Голодомор
·Афганистан
·Великая Отечественная Война
·Список ліквідованих підприємств


Городской Совет:
· Депутаты
· Регламент


Библиотека
·Артемовск в интернет
·Артемовск литературный
·Літопис міста


Предлагаем посетить: 
19 квітня в адміністративній будівлі Артемівської міської ради відбулися засідання постійних комісій Артемівської міської ради з питань молодіжної політики, освіти, культури і спорту; з питань соціального захисту населення та охорони здоров'я; з питань комунальної власності, землі та приватизації.

Були розглянуті наступні питання і дано висновки щодо них:
Про підсумки висполненія Соціального проекту розвитку території Артемівської міської ради за 2010 рік, затвердженого рішенням Артемівської міської ради від 24.03.2010 № 5/55-1065, та затвердження Соціального проекту розвитку території Артемівського ради на 2011 рік.
Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на території Артемівської міської ради на 2011-2014 роки.
Про стан виконання Програми розвитку земельних відносин у м. Артемівську на 2006-2010 роки, затвердженої рішенням Артемівської міської ради від 27.06.2006 № 5/2-32, з внесеними до нього змінами, та затвердження Програми розвитку земельних відносин та охорони земель у м . Артемівську Донецької області на 2011-2015 роки.
Про внесення змін до Комплексної програми щодо соціального захисту окремих категорій громадян у м. Артемівську на 2011-2014 роки, затвердженої рішенням Артемівської міської ради від 29.12.2010 № 6/2-32.
Про затвердження плану заходів щодо реалізації доручень, даних виборцями депутатам Артемівської міської ради 6 скликання в період виборчої кампанії 31 жовтня 2010.
Про заборону роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями і пивом (крім безалкогольного) на території м. Артемівська.
Про заборону роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями і пивом (крім безалкогольного) на території м. Артемівська.
Про внесення змін до Положення про територіальний центр надання соціальних послуг Артемівської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 24.03.2010 № 5/55-107 з внесеними змінами.
Про надання дозволу на відчуження об'єктів права комунальної власності території громади міста Артемівська, які перебувають на балансі комунального підприємства «Артемівська керуюча компанія житлово-комунальних послуг».
Інформація про вжиті за період з 01.12.2010 по 31.03.2011 року рішень виконавчого комітету Артемівської міської ради з питань управління комунальною власністю територіальної громади м. Артемівська.
Про прийняття (безоплатно) у комунальну власність територіальної громади м. Артемівська газопроводів, розташованих на території м. Артемівська, з наступною передачею їх на баланс Артемівського управління по газопостачанню та газифікації відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Донецькоблгаз».
Про прийняття (безоплатно) у комунальну власність територіальної громади м. Артемівська дитячих майданчиків, розташованих за адресою: м. Артемівськ, пров. 2-й Ломоносова, 2 та надання згоди на одержання права власності на земельну ділянку під ними.
Про клопотання перед Донецькою обласною радою про безоплатну передачу майна з комунальної власності територіальної громади м. Артемівська у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходиться в управлінні Донецької обласної ради.
Про безоплатну передачу незавершеного будівництвом об'єкта з балансу відділу капітального будівництва Артемівської міської ради в комунальну власність територіальної громади м. Часів Яру.
Про затвердження розміру річного концесійного платежу товариства з обмеженою відповідальністю «Артемовскводоканал».
Про надання повноважень товариству з обмеженою відповідальність «Артемовскводоканал» з нарахування амортизації на наданий у концесію об'єкт права комунальної власності територіальної громади м. Артемівська - цілісний майновий комплекс комунального підприємства «Бахмут-ВОДА».
Про надання пільги по орендній платі за оренду нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади м. Артемівська на 2011 рік.
Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності територіальної громади м. Артемівська.
Про затвердження документації із землеустрою та оренду земельних ділянок комунальної власності територіальної громади м. Артемівська.
Про безоплатну передачу у приватну власність громадянам земельних ділянок комунальної власності територіальної громади м. Артемівська.
Про постійне користування земельними ділянками комунальної власності територіальної громади м. Артемівська.
Про внесення змін до складу комісії з розгляду питань, пов'язаних з узгодженням проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки або місця розташування об'єкта.[ Назад ]

 
А так же:
· Важные новости
· Главная
· База документов
· Темы новостей
· Голосования
· Галерея


Налоговая информирует
·Налоговый кодекс
·Статьи
·Горячая линия
·Налоговый календарь
·Графік прийому
·Адміністративні послуги


Вход...
Пожалуйста зарегистрируйтесь. После этого вам откроются новые возможности портала или зайдите здесь
Ник
Пароль


Последние новости:
· Новий сайт Артемівської міської ради
· Практичний підхід до створення бренду міста
· Заседание исполнительного комитета Артемовского го...
· Зарегистрирована общественная организация
· Знаменательные даты


Онлайн
Сейчас онлайн: 1
Пользователи: 0
Анонимных: 1


Статистика


Вы можете:
Сделать домашней
В избранное Написать нам


Сайт городского головы l Исполнительный аппарат l Решения городского совета l Депутаты IV созыва

Администрация сайта за орфографические ошибки при размещении предоставленной информации ответственности не несёт.

Designed by Artemivsk-Rada

Затраченное время на генерацию страницы: 0.0176 сек.