Новая версия сайта расположена по адресу http://artemrada.gov.ua

Поиск
Пользовательского поиска


Меню:
· О городе
· История города
· Регуляторная
политика

· Бюджет города
· Паспорт города
· Управления и отделы
· План работы городского совета
· Совещательные органы
· городской Общественный совет
· Программа развития города
· Экономика города
· Предприятия
· Ком. собственность
· Землеустройство
· Квартирный учет
· Образование
· Культура
· Туризм
· Молодёжная политика
· Транспорт
· Мониторинг цен
· Тендеры
· Соледар
· Часов Яр
· Вакансии
· Государственный реестр избирателей
· Прием граждан
· Новости


Адміністративні послуги
· Платні послуги
· Безоплатні послуги


Наш баннер


Предпринимательство
·Государственная регистрация
· Разрешительная система
· Поддержка предпринимательства
· Артемовский городской фонд поддержки предпринимательства
· Оголошення та повідомлення


Нормативные документы
· Распоряжения ОГА
· Решения городского совета и его исполнительного комитета


Здравоохранение
·Остановим туберкулез


Бахмутский ярмарок
·Историческая справка


Архивные документы
·Голодомор
·Афганистан
·Великая Отечественная Война
·Список ліквідованих підприємств


Городской Совет:
· Депутаты
· Регламент


Библиотека
·Артемовск в интернет
·Артемовск литературный
·Літопис міста


Предлагаем посетить: 
В Артемівську відкрили Центр культури і дозвілля
Отправлено admin в Wednesday, 05 March, 2008, 12:04
Початок весни в місті Артемівську Донецької області ознаменувався знаковою подією в історико-культурному житті не тільки найстаршого міста донецького краю, першої його столиці, але всього регіону. Після генеральної реконструкції, що проводилася за ініціативою міського голови Артемівська Олексій Реви з 2003 року, урочисто розкрив свої двері міський Центр культури і дозвілля.

Цій історичній будівлі більше вісімдесяти років, вона була введена в експлуатацію в 1926 році. На той час Палац культури вміщав театральну залу на 1200 місць, камерну музичну залу, залу для лекцій і зборів на 400 місць, книгосховище на 20 тис.книг і 2 читальних зали, «куточки» і кімнати для гурткової роботи, кімнати відпочинку, їдальню з буфетом, до 30 допоміжних кімнат. Тут були клуби хіміків, склярів, шкіряників, харчовиків, друкарів і ін. При кожному з цих клубів працювали гуртки художньої самодіяльності. У Палаці проводилися численні з'їзди друкарів, працівників освіти.

У 1930 році саме в Артемівську було створено Перший Донецький український робочо-селянський пересувний театр ім.Артема. У 1934 році він об'єднався зі Вседонбаським українським драматичним театром і виступав у місті Артемівську під назвою Артемівський український драматичний театр ім.Артема.

Дуже постраждала будівля в роки Великої Вітчизняної війни, але завдяки ентузіазму городян вона була відновлена. Безумовно, цей факт говорить про те, що в основі сили духу артемівців, в основі їхніх перемог завжди були моральність, культура, духовні початки.

Сьогодні оновлений міський Центр культури і дозвілля став справжньою прикрасою центру Артемівська. На проведення реконструкції й реставрації будівлі всього було витрачено майже 15 млн.грн., у тому числі з державного бюджету виділено 13,5 млн.грн. За час реконструкції змінювався Уряд, неодноразово виникали труднощі з фінансуванням робіт. Але лише завдяки наполегливій і принциповій позиції міського голови міста Артемівська Олексія Реви, підтримці даного проекту народним депутатом Андрієм Клюєвим вдалося довести до завершення таку потрібну для міста, та й усього регіону, справу.

Мешканці міста вдячні усім будівельникам і реставраторам, які продовжили найкращі культурні традиції попередників, а головне – зберегли історичну цінність самої будівлі, додавши їй театральності й величності.

Краса будівлі зачаровує. Благородні кольори, м’які кресла для відвідувачів, виконане ліплення, відреставровані люстри й світильники, вкриті сусальним золотом, дзеркала, статуї Терпсихори і Мельпомени. У кулуарах розміщені погруддя відомих російських і українських діячів культури, мистецтва й літератури. По-особливому виглядають парадні сходи, які ведуть прямо під купол, велика картина із зображенням видатних особистостей, які зіграли знакову роль в історії міста.

Усі роботи майстрами ТОВ «Рівнореставрація» (м.Рівне) виконувалися вручну. Крім того, у реконструкції будівлі брали участь будівельники Артемівського будівельного управління №5 «Промбуд» ЗАТ «Горлівськхімбуд» і ТОВ «Укрспецбуд». На церемонії відкриття Центра культури на їх адресу звучали слова подяки від імені артемівської громади й керівництва міста, а також були вручені Подяки Артемівської міської ради.

Артемівська земля завжди славилася своїми талантами. Це мала батьківщина популярного естрадного співака й композитора Євгенія Мартинова, народного артиста Радянського Союзу Йосипа Кобзона, відомого українського композитора й громадського діяча Івана Карабиця, заслуженого артиста РСФСР, соліста великого театру СРСР Віталія Власова, народного артиста СРСР, соліста Київського театру опери й балету Миколи Ворвулева й багатьох інших. І сьогодні міський Центр культури й дозвілля Артемівська – один із кращих у Донецькій області. У ньому працює 37 колективів художньої самодіяльності, 4 носять звання «народний», 2 - «зразковий», усього близько 3 тисяч учасників самодіяльності. А в 2006 році в цій будівлі було відкрито чудовий Клуб ветеранів.

Не завжди на сучасному етапі в провінційних містах на належному рівні підтримуються заклади культури, не говорячи вже про масштабні реконструкції, тому привітати артемівців з такою подією прибули керівники Донецької обласної державної адміністрації, міст і районів області.

Гості й господарі урочистостей висловили впевненість у тому, що після другого народження Центра на новій сцені чудового храму культури мешканці Артемівська зможуть повною мірою реалізувати свій багатий творчий потенціал, тут зазвучать нові імена й запалають яскраві зірки.


Версия для печати

 
А так же:
· Важные новости
· Главная
· База документов
· Темы новостей
· Голосования
· Галерея


Налоговая информирует
·Налоговый кодекс
·Статьи
·Горячая линия
·Налоговый календарь
·Графік прийому
·Адміністративні послуги


Вход...
Пожалуйста зарегистрируйтесь. После этого вам откроются новые возможности портала или зайдите здесь
Ник
Пароль


Последние новости:
· Новий сайт Артемівської міської ради
· Практичний підхід до створення бренду міста
· Заседание исполнительного комитета Артемовского го...
· Зарегистрирована общественная организация
· Знаменательные даты


Онлайн
Сейчас онлайн: 1
Пользователи: 0
Анонимных: 1


Статистика


Вы можете:
Сделать домашней
В избранное Написать нам


Сайт городского головы l Исполнительный аппарат l Решения городского совета l Депутаты IV созыва

Администрация сайта за орфографические ошибки при размещении предоставленной информации ответственности не несёт.

Designed by Artemivsk-Rada

Затраченное время на генерацию страницы: 0.0191 сек.