Новая версия сайта расположена по адресу http://artemrada.gov.ua

Поиск
Пользовательского поиска


Меню:
· О городе
· История города
· Регуляторная
политика

· Бюджет города
· Паспорт города
· Управления и отделы
· План работы городского совета
· Совещательные органы
· городской Общественный совет
· Программа развития города
· Экономика города
· Предприятия
· Ком. собственность
· Землеустройство
· Квартирный учет
· Образование
· Культура
· Туризм
· Молодёжная политика
· Транспорт
· Мониторинг цен
· Тендеры
· Соледар
· Часов Яр
· Вакансии
· Государственный реестр избирателей
· Прием граждан
· Новости


Адміністративні послуги
· Платні послуги
· Безоплатні послуги


Наш баннер


Предпринимательство
·Государственная регистрация
· Разрешительная система
· Поддержка предпринимательства
· Артемовский городской фонд поддержки предпринимательства
· Оголошення та повідомлення


Нормативные документы
· Распоряжения ОГА
· Решения городского совета и его исполнительного комитета


Здравоохранение
·Остановим туберкулез


Бахмутский ярмарок
·Историческая справка


Архивные документы
·Голодомор
·Афганистан
·Великая Отечественная Война
·Список ліквідованих підприємств


Городской Совет:
· Депутаты
· Регламент


Библиотека
·Артемовск в интернет
·Артемовск литературный
·Літопис міста


Предлагаем посетить: 
«Демократизація України: програма малих проектів»
Отправлено admin в Tuesday, 04 March, 2008, 09:26
27 лютого 2008 року у Києві в Посольстві Великої Британії в Україні відбулося урочисте закриття Програми «Демократизація України: програма малих проектів».

На цьому заході була присутня секретар Артемівської міської ради Кобізєва Олена Вікторівна. У своєму виступі Олена Вікторівна подякувала всім, хто допомагав місту працювати в проекті та підкреслила, що сьогодні робота влади і громадських організацій міста перейшла в площину конструктивного діалогу, і це є заслуга Проекту.

Програма «Демократизація України: програма малих проектів» розпочала свою діяльність у 2003 році. Її виконавці – консорціум українських неурядових організацій (НУО) у складі комітету виборців України та Українського незалежного центру політичних досліджень у партнерстві з Британською радою в Україні. Програма виконувалася за фінансової підтримки Міністерства у справах міжнародного розвитку Великої Британії (DFID).

Програма мала на меті надання можливості людям у громадах – особливо незаможнім і неповносправним – мати більший вплив на формування і прийняття владних рішень на місцевому рівні та якість послуг, які є важливими для їхнього життя. Програма була спрямована на зміну ставлення, відносин і сприйняття процесів у громадах, і демократизацію шляхом розвитку спроможності громад.

«Вчимося жити разом» - під таким гаслом більше двох років працювали 6 громадських організацій міста Артемівська. І саме таку назву отримав проект, який виконувався в рамках Програми «Демократизація України: програма малих проектів». Було створено коаліцію і окремі організації вчилися працювати в команді. Громадські організації і раніше об’єднувались для проведення якоїсь акції чи заходу, але щоб протягом двох з половиною років шість організацій працювали як одне ціле – такого в нашому місті ще не було. Тобто ми отримали зовсім новий формат спільної співпраці. Разом із владою міста було розроблено проект суспільного договору між міською владою та громадськими організаціями, який було підписано і затверджено рішенням сесії Артемівської міської ради 25 квітня 2007 року. Також було розроблено положення про міні-конкурси соціальних проектів; перероблено склад Громадської Ради і представники коаліції увійшли до неї. Разом із владою було проведено конкурс міні-проектів «Гордість громади» і ініційоване впровадження в Артемівську програми соціальних проектів під назвою «Місто, відкрите для добра».

Залучив до співпраці представників малого бізнесу, коаліція громадських організацій розпочала впроваджувати в місті філософію соціально-відповідального бізнесу для вирішення місцевих проблем.
Ще одним із здобутків Проекту стало відкриття 11 травня 2005 року у Артемівську Єдиного дозвільного центру та Єдиного реєстраційного офісу, де громадяни та підприємці мають можливість отримувати повну комплексну консультацію, зареєструвати і відкрити власну справу, оформити орендні та земельні відносини.

Проект завершено, але навчившись жити разом, сьогодні разом плідно працюють громада та влада. Сьогодні ведеться плідна праця над Стратегічним плануванням розвитку міста. Представники коаліції громадських організацій міста, малого та середнього бізнесу беруть участь в робочій групі в розробці проекту «Економічний розвиток міст» при підтримці USAID/UKRAINE (перспективне планування до 2012 року). У квітні 2007 року Артемівською міською радою була створена робоча група з підготовки проекту Кодексу етики, що має на меті підвищення моральної культури, довіри громадськості до міської влади, персональної відповідальності за належне виконання професійних обов’язків, забезпечення гласності і прозорості в роботі місцевих рад. До складу цієї групи увійшли фахівці різних напрямів, у тому числі і представники коаліції громадських організацій. Кодекс було презентовано на Міжнародній конференції з питань удосконалення та стандартів у галузі публічної етики на місцевому рівні.

«Та влада, яка не розуміє і не хоче співпрацювати з громадськими організаціями, не має майбутнього, не має подальшого позитивного розвитку», - сказала Олена Вікторівна Кобізєва наприкінці свого виступу.

І хоча «Демократизація України: програма малих проектів» завершилася, Велика Британія продовжить надавати підтримку розвиткові України за допомогою інших програм двосторонньої співпраці, що впроваджуються Міністерством закордонних справ і у справах Співдружності Великої Британії, через членство в Європейському Союзі та участь у багатосторонніх організаціях на зразок Світового Банку, Європейського Банку Реконструкції і Розвитку та Організації Об’єднаних Націй.

Версия для печати

 
А так же:
· Важные новости
· Главная
· База документов
· Темы новостей
· Голосования
· Галерея


Налоговая информирует
·Налоговый кодекс
·Статьи
·Горячая линия
·Налоговый календарь
·Графік прийому
·Адміністративні послуги


Вход...
Пожалуйста зарегистрируйтесь. После этого вам откроются новые возможности портала или зайдите здесь
Ник
Пароль


Последние новости:
· Новий сайт Артемівської міської ради
· Практичний підхід до створення бренду міста
· Заседание исполнительного комитета Артемовского го...
· Зарегистрирована общественная организация
· Знаменательные даты


Онлайн
Сейчас онлайн: 1
Пользователи: 0
Анонимных: 1


Статистика


Вы можете:
Сделать домашней
В избранное Написать нам


Сайт городского головы l Исполнительный аппарат l Решения городского совета l Депутаты IV созыва

Администрация сайта за орфографические ошибки при размещении предоставленной информации ответственности не несёт.

Designed by Artemivsk-Rada

Затраченное время на генерацию страницы: 0.0271 сек.